Przekształcenia spółek

Przekształcenie indywidualnej działalności gospodarczej w spółkę z o.o.

Pragniesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i przekształcić swoją indywidualną działalność gospodarczą w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli jedną z najbardziej popularnych i bezpiecznych form działalności. Taka operacja pozwoli następnie także na jeszcze dalsze wzmocnienie ochrony majątku przed odpowiedzialnością oraz skorzystanie z korzystnych form opodatkowania poprzez przekształcenie spółki z o.o. w komandytową spółkę z o.o. Dobrze trafiłeś, doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Zadbajmy o nie!

Przekształcenie spółki cywilnej

Wspólnicy spółki cywilnej postanowili przekształcić swoją spółkę cywilną w spółkę prawa handlowego? Nic prostszego, robiliśmy to już setki razy. Szybko, sprawnie i bezpiecznie dokonamy takiego przekształcenia, zarówno w spółkę osobową (np. jawną, komandytową) jak i kapitałową. Dobrym pomysłem jest przekształcenie spółki cywilnej w formę spółki z o.o. spółki komandytowej –przygotujemy je dla Ciebie.

Pozostałe przekształcenia.

Zapewniamy bezpieczne i sprawne przekształcenia spółek prawa handlowego zarówno osobowych jak i kapitałowych, w każdej dopuszczalne prawem formie. Twój pomysł, nasza realizacja, to gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa prawnego.

Rejestracja w KRS

Nawet najbardziej skomplikowane przekształcenie przeprowadzimy przez proces rejestracji szybko i sprawnie, aby możliwe było rozpoczęcie prowadzenie działalności w nowej formie. Nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami- my przygotujemy wszystkie dokumenty.

Doradztwo podatkowe

Każdy proces przekształcenia ocenimy pod kątem podatkowym i doradzimy najkorzystniejszą formę opodatkowania. Przygotujemy również kompletną dokumentację pomiędzy podmiotami (dokumentacja cen transakcyjnych) związaną ze zawarciem umowy spółki.

Jeżeli jesteś wspólnikiem spółki z o.o. i myślisz o wzmocnieniu ochrony majątku wniesionego do spółki zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Dokonamy wszelkich formalności i pomożemy przekształcić Twoją spółkę z o.o. w spółkę hybrydową- spółkę z o.o. komandytową. Taka forma nie tylko pozwoli na wzmocnienie bezpieczeństwa majątku.