Specjaliści serwisu spółki24.net zapewniają obsługę, doradztwo i pomoc w zakresie rejestracji, przekształceń, łączenia i podziału spółek.

Stale współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych Klepacz Wąsik i Wspólnicy z Łodzi, co zapewnia najwyższy standard, fachowość i rzetelność świadczonych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy pomoc i obsługę na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się Państwa problemami, rozwiązać je z najwyższą jakością, w bezpieczny sposób, osiągając zamierzony przez Państwa efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań pozostajemy do ciągłej Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 600-978-707 oraz adresem email biuro@spolki24.net. Zadzwoń i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Dlaczego powinieneś założyć spółkę w spolki24.net

Spolki24.net to serwis stworzony przez specjalistów z bogatym doświadczeniem w problematyce tworzenia, rejestracji i obsługi  wszelkich aspektów działalności spółek handlowych, szeroko pojętym prawie gospodarczym i handlowym, podatkowym oraz w zakresie e-commerce i problematyce usług dla środowiska startupów i inwestorów.

Zarejestrowaliśmy również setki spółek z udziałem kapitału zagranicznego. Przeprowadzamy również procesy podziału, łączenia, przekształcenia i likwidacji spółek.

Zapewniamy pełną obsługę prawną i doradztwo dla spółek prawa handlowego, w tym w zakresie przygotowania i obsługi zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządu i pozostałych organów, przygotowywania uchwał i umów, bieżącego doradztwa prawnego w zakresie prawa korporacyjnego, handlowego, prawa pracy i innych dziedzin działalności.

Przygotowaliśmy też dedykowaną ofertę dla środowiska start-upów, obejmującą zarówno doradztwo przy wyborze formy prawnej działalności, rodzaju spółki i opodatkowania, jak również przygotowanie kompletu indywidualnej, dedykowanej dokumentacji dla działalności

Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący:

Doradztwo prawne, w tym:

 • ochronę praw własności intelektualnej, praw autorskich, praw własności przemysłowej, w tym rejestrację znaków towarowych;
 • doradztwo prawne w zakresie e-commerce i prawa IT;
 • doradztwo i obsługę w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych (RODO), w tym zapewnienie sprawowania funkcji IOD;
 • skuteczną i szybką windykację roszczeń;
 • pomoc w zakresie uzyskiwania koncesji, licencji i zezwoleń;
 • pomoc w zakresie spraw pracowniczych i pozostałych spraw z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
 • opracowywanie, przygotowywanie i wdrażanie umów, regulaminów i innych wewnętrznych procedur i dokumentów;
 • pomoc dla cudzoziemców przy zakładaniu spółek lub innych form działalności na terytorium RP, w tym legalizację pobytu na terytorium RP w związku z podjętą lub prowadzoną działalnością.

zapewnienie obsługi księgowej i rachunkowej, w tym:

 • pełną obsługa księgowa i kadrowo-płacową świadczoną przez współpracujące z nami biura rachunkowe;

pomoc w zakresie pozyskania adresu wirtualnego biura.

Co zyskasz decydując się na współpracę z nami:

 • Zarejestrowaliśmy już kilkaset spółek.Nasze doświadczenie związane z postępowaniami rejestrowymi zapewnia szybkie i sprawne przeprowadzenie procedury rejestracji spółki;
 • Oferujmy pełną obsługę prawną spółek w zakresie całej ich działalności;
 • Nasi specjaliści doradzali przy licznych podziałach, połączeniach, jak i przekształceniach spółek, w tym z udziałem kapitałów zagranicznych;
 • Przygotowaliśmy dla wielu Klientów bezpieczne i korzystne rozwiązania z punktu widzenia podatkowego;
 • Świadczymy obsługę prawną dla wielu spółek, w tym liderów swojego rynku;
 • Oferujemy wygodne i elastyczne pakiety usług dzięki czemu dostosowujemy się do Państwa potrzeb i możliwości. Mogą również Państwo skorzystać z oferty indywidualnej.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni rzetelnej i sprawnej obsługi na wszystkich etapach i we wszystkich aspektach działalności Państwa spółki.