spolki24.net
Obsługa Prawna Twojej Spółki

Zadzwoń 600-978-707 lub napisz biuro@spolki24.net
90-056 Łódź ul. Roosevelta 17
01-548 Warszawa ul. Stefana Czarnieckiego 21/23
Kompleksowa opieka prawna nad Twoją spółką

Pomożemy Ci dokonać przekształcenia Twojej firmy lub spółki

Specjalizujemy się w prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Pomożemy Ci przejść przez skomplikowany proces przekształcenia działalności lub spółki bezpiecznie i z korzyścią dla Twoich finansów. Zadzwoń 600-978-707 lub napisz biuro@spolki24.net - odpowiemy na Twoje pytania.

  • Przekształcimy Twoją spółkę
  • Zgłosimy przekształcenie do KRS
  • Wypełnimy formularze rejestrowe
  • Wytłumaczymy różnice między spółkami
  • Doradzimy w kwestii optymalizacji podatkowej
  • Napiszemy projekty uchwał
  • Przygotujemy dokumentację cen transferowych
  • Sporządzimy umowę spółki

Wykonamy dla Ciebie każde przeszktałcenie spółki

Przekształcenie spółki z o.o. w spółkę komandytową

Jeżeli jesteś wspólnikiem spółki z o.o. i myślisz o wzmocnieniu ochrony majątku wniesionego do spółki przed odpowiedzialnością za zobowiązania spółki zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Dokonamy wszelkich formalności i pomożemy przekształcić Twoją spółkę z o.o. w spółkę hybrydową- spółkę z o.o. komandytową. Taka forma nie tylko pozwoli na wzmocnioną ochronę przed odpowiedzialnością, ale pomoże zoptymalizować obciążenia podatkowe związane z podwójnym opodatkowaniem zysku.

Zadzwoń lub napisz

Przekształcenie indywidualnej działalności gospodarczej w spółkę z o.o.

Pragniesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i przekształcić swoją indywidualną działalność gospodarczą w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli jedną z najbardziej popularnych i bezpiecznych form działalności. Taka operacja pozwoli następnie także na jeszcze dalsze wzmocnienie ochrony majątku przed odpowiedzialnością oraz skorzystanie z korzystnych form opodatkowania poprzez przekształcenie spółki z o.o. w komandytową spółkę z o.o. Dobrze trafiłeś, doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Zadbajmy o nie!

Zadzwoń lub napisz

Przekształcenie spółki cywilnej

Wspólnicy spółki cywilnej postanowili przekształcić swoją spółkę cywilną w spółkę prawa handlowego? Nic prostszego, robiliśmy to już setki razy. Szybko, sprawnie i bezpiecznie dokonamy takiego przekształcenia, zarówno w spółkę osobową (np. jawną, komandytową) jak i kapitałową. Dobrym pomysłem jest przekształcenie spółki cywilnej w formę spółki z o.o. spółki komandytowej –przygotujemy je dla Ciebie.

Zadzwoń lub napisz

Pozostałe przekształcenia

Zapewniamy bezpieczne i sprawne przekształcenia spółek prawa handlowego zarówno osobowych jak i kapitałowych, w każdej dopuszczalne prawem formie. Twój pomysł, nasza realizacja, to gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa prawnego.

Zadzwoń lub napisz

Rejestracja w KRS

Nawet najbardziej skomplikowane przekształcenie przeprowadzimy przez proces rejestracji szybko i sprawnie, aby możliwe było rozpoczęcie prowadzenie działalności w nowej formie. Nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami- my przygotujemy wszystkie dokumenty.

Zadzwoń lub napisz

Doradztwo podatkowe

Każdy proces przekształcenia ocenimy pod kątem podatkowym i doradzimy najkorzystniejszą formę opodatkowania. Przygotujemy również kompletną dokumentację pomiędzy podmiotami (dokumentacja cen transakcyjnych) związaną ze zawarciem umowy spółki.

Zadzwoń lub napisz

Formularz kontaktowy

Kancelaria Prawna Klepacz Wąsik i Wspólnicy s.c.
ul. Roosevelta 17, 90-056 Łódź
ul. Stefana Czarnieckiego 21/23, 01-548 Warszawa
NIP 7251911613
REGON 100116171

Telefon +48 600-978-707