Specjaliści serwisu spółki24.net zapewniają obsługę, doradztwo i pomoc w zakresie rejestracji, przekształceń, łączenia i podziału spółek.

Stale współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych Klepacz Wąsik i Wspólnicy z Łodzi, co zapewnia najwyższy standard, fachowość i rzetelność świadczonych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy pomoc i obsługę na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie sprawia w zakresie obsługi prawnej, iż jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się Państwa problemami, rozwiązać je z najwyższą jakością, w bezpieczny sposób, osiągając zamierzony przez Państwa efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań pozostajemy do ciągłej Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 600-978-707 oraz adresem email biuro@spolki24.net. Zadzwoń i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Dlaczego powinieneś założyć spółkę w spolki24.net

Spolki24.net to serwis stworzony przez specjalistów z bogatym doświadczeniem w problematyce spółek handlowych, szeroko pojętym prawie gospodarczym i handlowym oraz w zakresie e-commerce i problematyce usług dla środowiska startupów.

Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w zakresie tworzenia i rejestracji spółek handlowych, ich bieżącej stałej obsługi we wszelkich aspektach działalności, jak również w przygotowywaniu i przeprowadzaniu procesów podziału, łączenia, przekształcenia i likwidacji spółek oraz w doradztwie dotyczącym opodatkowania i optymalizacji podatkowej. Zarejestrowaliśmy również setki spółek z udziałem kapitału zagranicznego.

Specjalizujemy się w również w rejestracji i obsłudze spółek z kapitałem zagranicznym (szwedzkim, niemieckim, holenderskim).

Zapewniamy pełną obsługę prawną i doradztwo dla spółek prawa handlowego, w tym w zakresie przygotowania i obsługi zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządu i pozostałych organów, przygotowywania uchwał i umów, bieżącego doradztwa prawnego w zakresie prawa korporacyjnego, handlowego, prawa pracy i innych dziedzin działalności.

Przygotowaliśmy też ofertę dedykowaną ofertę dla środowiska start-upów, obejmującą zarówno doradztwo przy wyborze formy prawnej działalności, rodzaju spółki i opodatkowania, jak również przygotowanie kompletu indywidualnej, dedykowanej dokumentacji związanej z działalnością w sieci, w tym w zakresie regulaminów usług elektronicznych, dokumentacji danych osobowych, umów z kontrahentami.

Pomagamy przy przeprowadzaniu procesów inwestycyjnych, rund finansowania, opracowywaniu umów inwestorskich, wprowadzaniu i wdrażaniu programów motywacyjnych typu ESOP i innych.

Zajmujemy się również kompleksową pomocą i obsługą cudzoziemców i podmiotów zagranicznych w zakresie lokalizacji biznesu i działalności w Polsce. Oferujemy pomoc prawną w zakresie tworzenia i rejestrowania spółek i innych podmiotów, doradztwo w wyborze formy opodatkowania i innych obciążeń publiczno-prawnych, pomoc w zakresie uzyskiwania zezwoleń: na pobyt czasowy, w tym na pobyt czasowy w celu prowadzenia działalności i na pobyt czasowy i pracę, na pobyt stały, zezwoleń na pracę, a także pełną obsługę prawną i doradztwo założonej działalności.

Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący:

  Doradztwo prawne, w tym:

 • ochronę praw własności intelektualnej, praw autorskich, praw własności przemysłowej, w tym rejestrację znaków towarowych;
 • doradztwo prawne w zakresie e-commerce i prawa IT;
 • doradztwo i obsługę w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych (RODO), w tym zapewnienie sprawowania funkcji IOD;
 • skuteczną i szybką windykację roszczeń;
 • pomoc w zakresie uzyskiwania koncesji, licencji i zezwoleń;
 • pomoc w zakresie spraw pracowniczych i pozostałych spraw z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
 • opracowywanie, przygotowywanie i wdrażanie umów, regulaminów i innych wewnętrznych procedur i dokumentów;
 • zapewnienie obsługi księgowej i rachunkowej;
 • pomoc w zakresie pozyskania adresu na zasadzie wirtualnego biura;
 • pomoc dla cudzoziemców przy lokalizacji biznesu, w tym zakładaniu spółek lub innych form działalności na terytorium RP, w tym legalizację pobytu na terytorium RP w związku z podjętą lub prowadzoną działalnością.

zapewnienie obsługi księgowej i rachunkowej, w tym:

 • pełną obsługa księgowa i kadrowo-płacową świadczoną przez współpracujące z nami biura rachunkowe;
 • pomoc w zakresie pozyskania adresu wirtualnego biura;

  Co zyskasz decydując się na współpracę z nami:

  • Zarejestrowaliśmy już kilkaset spółek.Nasze doświadczenie związane z postępowaniami rejestrowymi zapewnia szybkie i sprawne przeprowadzenie procedury rejestracji spółki;
  • Zapewniamy sprawne i szybkie przygotowanie umowy lub statutu każdej umowy spółki jak również organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia);
  • Oferujmy pełną obsługę prawną spółek w zakresie całej ich działalności, w tym obsługę zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń, posiedzeń pozostałych organów, przygotowywanie uchwał i umów, bieżące doradztwo prawne, jak również prowadzenie windykacji oraz działań chroniących Klientów z punktu widzenia prawa konkurencji;
  • Nasi specjaliści doradzali przy licznych podziałach, połączeniach, jak i przekształceniach spółek, w tym z udziałem kapitałów zagranicznych;
  • Przygotowaliśmy dla wielu Klientów bezpieczne i korzystne rozwiązania z punktu widzenia optymalizacji podatkowej;
  • Świadczymy obsługę prawną dla wielu spółek, w tym liderów swojego rynku;
  • Zapewniamy pełną pomoc, obsługę i support dla cudzoziemców i podmiotów zagranicznych w zakresie lokalizacji biznesu, w tym tworzenia i rejestrowania spółek i innych podmiotów, doradztwo w wyborze formy opodatkowania i innych obciążeń publiczno-prawnych, pomoc w zakresie uzyskiwania zezwoleń: na pobyt czasowy, w tym na pobyt czasowy w celu prowadzenia działalności i na pobyt czasowy i pracę, na pobyt stały, zezwoleń na pracę, a także pełną obsługę prawną i doradztwo założonej działalności
  • Oferujemy wygodne i elastyczne pakiety obsługi prawnej/strong>: 5, 10, 15 godzin usług w miesiącu, dzięki czemu dostosowujemy się do Państwa potrzeb i możliwości. Mogą również Państwo skorzystać z oferty indywidualnej, w celu skorzystania z całkowicie indywidualnych warunków współpracy.

  Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni rzetelnej i sprawnej obsługi na wszystkich etapach i we wszystkich aspektach działalności Państwa spółki.