Obsługę prawną i pomoc w zakresie rejestracji, łączenia, podziału spółek zapewnia Kancelaria Prawna Klepacz Wąsik i Wspólnicy z Łodzi.

Spolki24.net to serwis stworzony przez radców prawnych specjalizujących się w problematyce spółek handlowych oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym i handlowym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, obsługę prawną zapewniamy zarówno na miejscu w kancelarii jak i zdalnie na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej dla firm sprawia, iż jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się Państwa problemem, obsłużyć je z najwyższą jakością w bezpieczny sposób, osiągając dla Państwa zamierzony efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z obszernym zakresem naszej działalności, a w razie pytań pozostajemy do ciągłej Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 600-978-707, adresem email biuro@spolki24.net oraz bezpośrednio w naszej kancelarii. Zadzwoń i sprawdź co mamy dla Ciebie do zaoferowania.

Spolki24.net to serwis stworzony przez radców prawnych specjalizujących się w problematyce spółek handlowych, a także prawie z zakresu e-commerce oraz problematyce usług dla środowiska startupów.

Dlaczego powinieneś założyć spółke w spolki24.net

Spolki24.net to serwis stworzony przez radców prawnych specjalizujących się w problematyce spółek handlowych, a także prawie z zakresu e-commerce oraz problematyce usług dla środowiska startupów.

Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w zakresie zakładania i rejestracji spółek handlowych, ich bieżącej stałej obsługi we wszelkich aspektach działalności, jak również w przygotowywaniu i przeprowadzaniu procesów podziału, łączenia przekształcenia i likwidacji spółek oraz w doradztwie dotyczącym opodatkowania i optymalizacji podatkowej.

Nasze doświadczenie obejmuje również pomoc dla cudzoziemców przy zakładaniu spółek lub innych form działalności na terytorium RP, w tym legalizację pobytu na terytorium RP w związku z podjętą lub prowadzoną działalność. Zarejestrowaliśmy setki spółek z udziałem kapitału zagranicznego.

Przygotowaliśmy też dedykowaną ofertę dla środowiska polskich startupów, obejmującą nie tylko doradztwo przy wyborze formy działalności i założenie odpowiedniej spółki, ale także komplet indywidualnej, dedykowanej dokumentacji związanej z działalnością w sieci, w tym regulaminy usług elektronicznych, pełną dokumentację z zakresu danych osobowych i zgłoszeń do GIODO, umowy z kontrahentami.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni rzetelnej i sprawnej obsługi prawnej na wszystkich etapach i we wszystkich aspektach działalności Państwa spółki.

Co zyskasz decydując się na współpracę z nami:

  • Zarejestrowaliśmy już kilkaset spółek;
  • Nasze doświadczenie związane z postępowaniami rejestrowymi zapewnia szybkie i sprawne przeprowadzenie procedury rejestracji spółki;
  • Zapewniamy szybkie przygotowanie umowy lub statutu każdej umowy spółki jak również organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia), a dzięki współpracy z rzetelnymi notariuszami gwarantujemy również umówienie wizyty u notariusza celem podpisania dokumentów w dogodnym terminie;
  • Oferujmy pełną obsługę prawną spółek w zakresie całej ich działalności, w tym obsługę zgromadzeń wspólników i walnych , posiedzeń pozostałych organów, przygotowywanie uchwał i umów, bieżące doradztwo prawne, jak również prowadzenie windykacji oraz działań chroniących Klientów z punktu widzenia prawa konkurencji;
  • Stale świadczymy obsługę prawną dla wielu spółek, w tym liderów swojego rynku;
  • Reprezentujemy skutecznie Klientów w sprawach sądowych na terenie całego kraju;
  • Nasi prawnicy doradzali przy licznych podziałach, połączeniach jak i przekształceniach spółek, w tym z bardzo dużym kapitałem i majątkiem;
  • Przygotowaliśmy dla bardzo wielu Klientów bezpieczne i korzystne rozwiązania z punktu widzenia optymalizacji podatkowej;